Microsoft Dynamics CRM vývoj pre klienta

19.03.2018

Pre lídra na trhu medzi poskytovateľmi produktov, služieb a riešení v oblasti tlače, dokumentov a ich spracovania - už druhý rok úspešne participujeme pri vývoji a implementácii MS Dynamics CRM riešenia. Koncový zákazník sa špecializuje na celkové riešenie tlače a správy toku dokumentov v kancelárskom a produkčnom prostredí. Je to inovatívna spoločnosť, ktorá pokračuje v tvorbe inšpirujúcich výrobkov a služieb v oblasti spracovania obrazu a zároveň aj globálna spoločnosť, ktorá je vďaka pokročilým technológiám a spoľahlivosti jednotkou na trhu. Na organizovanie a evidenciu predaja používa firma softvérové riešenie od Microsoftu v podobe MS Dynamics CRM.

Programátori zo STENGL tímu spolupracujú na vývoji a kustomizácii MS Dynamics CRM od roku 2016 v spolupráci s IR delivery centrom našej partnerskej firmy v Bratislave, ktorá je zároveň hlavným dodávateľom riešenia pre koncového klienta. Spolupodieľajú sa na vývoji používateľského rozhrania a pluginov. Pri vývoji su používané technológie C#, .Net framework 4.6, Javacript. Ako databáza je používaná MS SQL Server. Na vývoj sa používa applikácia Visual studio 2017 od Microsoftu, prostredníctvom ktorej sa realizujú aj Unit testy. Tieto testy napísané našimi vývojármi, taktiež v programovacom jazyku C# uľahčujú odborníkom u koncového klienta otestovať a schváliť dodávané riešenia.


Náš partner, hlavný dodávateľ riešenia Dynamics CRM pre koncového klienta, je jednou z popredných svetových profesionálnych spoločností poskytujúcich poradenské a outsourcingové služby prostredníctvom digitálnych, technologických a prevádzkových schopností. Už od roku 2010 podporujeme nášho partnera pri implementačných projektoch v rôznych oblastiach ako je Dynamics CRM, .NET vývoj, implementácia CMS systémov Sitecore, ako aj front-end vývoj v angulare a v ďalších popredných technológiách.