PHP Developer

Miesto: Bratislava

Náplň Práce:

Hlavnou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za vývoj na základe požiadaviek
- Písanie dokumentácie
- Testovanie a reportovanie
- Participácia na všetkých fázach vývoja

Ponúkaný plat:

dohodou, zaujímavé finančné ohodnotenie

Jazykové požiadavky:

Anglický jazyk - aktívne

Požiadavky

- Technologické znalosti PHP, MySQL, JSON, AJAX a HTML 5
- Spoľahlivosť, samostatnosť
- Komunikatívnosť
- Anglický jazyk je podmienkou

Doplňujúce informácie:
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Pestré spoločenské a športové firemné akcie
- Nadpriemerné finančné ohodnotenie
- Možnosť participácie na projektoch v Nemecku a Rakúsku
- Zaujímavé projekty

Napíšte nám ohľadom tejto pracovnej pozície