Java Developer

Miesto: Bratislava

Náplň Práce:

Staň sa súčasťou nášho tímu konzultantov pôsobiacich na medzinárodných projektoch v Bratislave. Hľadáme posilu na pozíciu Senior Java developer a Java Developer.

- Vývoj a upgrade už existujúceho IS a robustnej webovej aplikácie
- Spolupráca na návrhoch nových funkcionalít
- Vývoj front-end alebo back-end riešení
- Komunikácia v rámci jednotlivých vývojárskych tímov
- Participácia počas celého životného cyklu projektu

Ponúkaný plat:

dohodou, zaujímavé finančné ohodnotenie

Jazykové požiadavky:

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Požiadavky

Od konzultanta očakávame širokú znalosť technológii v oblasti JAVA napr.(Java, rxjava, Spring Boot, Jenkins, JUnit, AngularJS, Hibernate, NHibernate). Technológie sa môžu líšiť v závislosti od projektu. Hľadáme full stack konzultanta schopného participovať na celom životnom cykle vývoja.

Osobnostné požiadavky:
- spoľahlivosť,
- záujem o nové technológie,
- odolnosť voči stresu,
- profesionálne vystupovanie.

Doplňujúce informácie:
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Pestré spoločenské a športové firemné akcie
- Nadpriemerné finančné ohodnotenie
- Zaujímavé projekty

Napíšte nám ohľadom tejto pracovnej pozície