C#/.NET vývojár

Miesto: Bratislava

Náplň Práce:

Hľadáme C#/.NET developerov do Bratislavy.
Primárne sa jedná o vývoj stránok a webových aplikácii.
Pracovná náplň:
- Vývojárske práce
- Vývoj aplikácie na základe projektových požiadaviek
- Príprava dokumentácie v súlade s projektovým plánom
- Samostatná programátorská a vývojová práca
- Práca s rôznorodými technológiami
- Podieľanie sa na realizácii front-end a back-end riešení
- Testovanie

Ponúkaný plat:

dohodou, zaujímavé finančné ohodnotenie

Jazykové požiadavky:

Anglický jazyk - pokročilý

Požiadavky

- Schopný pracovať samostatne, ako aj v tíme

- Skúsenosti v oblasti vývoja aspoň 2 roky.

- Znalosť/skúsenosť s C#, ASP.NET, WCF, MS SQL

Doplňujúce informácie:
- Dlhodobá spolupráca
- Zaujímavé projekty
- Možnosť pracovať v stabilnej firme
- Pestré spoločenské a športové firemné akcie
- Možnosť sa zapájať do medzinárodných projektov

Napíšte nám ohľadom tejto pracovnej pozície